Пропозиція на розробку веб-порталу районної державної адміністрації

Запрошуємо до співпраці всіх голів Районних Державних Адміністрацій щодо створення публічного веб-сайту на базі веб-платформи Rda.org.ua та на окремому субдомені: VASHA-NAZVA.RDA.ORG.UA - (.GOV.UA*)

одноразова оплата

Створення сайту 10 000 грн

Кошторис включає в себе створення офіційного веб-сайту з наповненням нашими спеціалістами. В подальшому є можливість додавання будь якої інформації на сайт самостійно.

оплата кожен рік

Підтримка сайту 7 500 грн/рік

В наступному календарному році кошторис на подальшу роботу вашого веб-сайту на нашому веб-сервері терміном 1 рік, буде коштувати 7500 грн.

Переваги для відвідувачів веб-сайту районної державної адміністрації

  • Будь-який відвідувач отримає можливість доступу до офіційної інформації щодо керівництва і апарату РДА, управлінь і відділів, дозвільної системи і розпорядчих документів, режим роботи, контакти, різні документи, фото, відео, новини і багато іншого;
  • Офіційний веб-сайт Районної РДА є віртуальним представництвом органів влади в Інтернет і повністю вирішує завдання відкритості інформації згідно закону, а також законів по обов'язкової публікації на офіційному веб-сайті інформації щодо: декларації доходів голів і секретарів, а також фінансової звітності по фінансових витратах, іншу публічну інформацію;
  • Згідно Указу Президента України №641/2015 (Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні) від 16.11.2015 р. на веб-порталі РДА є модуль переводу на Англійську мову та інші;
  • На офіційному веб-порталі РДА є можливість застосовувати модуль “Електронних петиції” що надасть можливість місцевим громадянам виступати з пропозиціями, заявами і скаргами до місцевих чиновників вашого району згідно Закону України: «"Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції» від 2 липня 2015 року № 577-VIII;
  • Веб-сайт РДА повністю адаптований щодо вимог закону до доступу людей з вадами зору та слуху і відповідає постанові кабміну від 26 вересня 2013 р. № 730 (Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4.01.2002 р. № 3 і від 29.08.2002 р. № 1302);
  • Веб-сайт адміністрації також може бути використаний для розміщення інформації — інвестиційних проектів для потенційних інвесторів, реформа місцевого самоврядування, та багато іншого.

 

Переваги для адміністратору сайту

Публікація новин

Додавання документації

Завантаження фото та відео

Багато
іншого

  • «Модуль адміністрування» є простим в управлінні і доступний будь-якому співробітникові організації за допомогою виходу в мережу Інтернет. Доступ до «Модуля адміністрування» здійснюється через введення унікального логіна і пароля.
  • Просте управління інформацією на сайті з можливістю перегляду відео-уроків по роботі з модулем адміністрування: https://rda.org.ua/yak-koristuvatisya/
  • Вся інформація на веб-порталі захищена від злому сторонніми особами та зберігається один раз на добу (backup) на окремому веб-сервері, і може бути відновленні по вашому запиту.
  • Навчаємо персонал роботі з «адміністративним модулем», а також забезпечуємо постійну технічну підтримку програми по телефону (в даному випадку фахівці нашої компанії зможуть оперативно відповісти на будь-які питання по роботі з веб сайтом).

Безпека і захист Вашого сайту

Безпека та відновлення сайту

Доступ до адмін-частини веб-сайту захищено SSL-протоколом, що унеможливлює доступ до зміни будь яких даних, які є на веб-сайті, без знання паролю. Усі інші зміни щодо інформації на веб-сайті можуть здійснюватись тільки по протоколу sFTP, який захищено окремим паролем. Також інформація на порталі та його окремих частинах кожного дня зберігається (BACKUP) в хмарному сховищі та може бути відновлена по вимозі адміністратора сайту райдеражміністрації.

Захист від злому

На всіх веб-сайтах застосовується сукупний захист інформації від злому з урахуванням самих розповсюдженних вразливостей згідно рейтингу OWASP, наприклад: некоректна аутентифікація та управління сеансами, захист від SQL-ін'єкцій, вставка інструкцій, міжсайтове виконання сценаріїв (XSS), підробка міжсайтових запитів (CSRF), використання компонентів з відомими вразливостями, небезпечні переадресування, інше.

Зареєструвати домен .GOV.UA

Надалі щоб Ваш сайт відповідав Законам України, ми пропонуємо допоміжний механізм реєстрації домену GOV.UA*.

Розроблені нами сайти РДА України - 35 веб-сайтів

Приклади останніх сайтів на платформі Rda.org.ua

Rda.org.ua
berdychiv-rda.gov.ua
Rda.org.ua
khrda.gov.ua
Rda.org.ua
kupyanska-rda.gov.ua
Rda.org.ua
zhytomyrska-rda.gov.ua
Rda.org.ua
chuhuiv-rda.gov.ua
Rda.org.ua
raybori.gov.ua

Інші приклади сайтів адміністрацій можна побачити за посиланням: Веб-сайти РДА України.