Пропозиція на розробку веб-сайту державної установи

Запрошуємо всіх керівників державних організацій і установ при Адміністраціях та Органах Місцевого Самоврядування України до співпраці щодо створення офіційних веб-сайтів на базі розроблених нами веб-платформ

 • Освітні заклади та відділи освіти (*.OSV.ORG.UA):
  • VASHA-NAZVA.SCHOOL.ORG.UA
  • VASHA-NAZVA.DYTSADOK.ORG.UA
  • VASHA-NAZVA.LICEY.ORG.UA
  • VASHA-NAZVA.PTU.IN.UA
 • Лікарні, медичні об'єднання, інше (*.HEALTH.ORG.UA):
  • VASHA-NAZVA.CRL.ORG.UA
  • VASHA-NAZVA.LIKARNJA.ORG.UA
  • VASHA-NAZVA.CPMSD.ORG.UA
 • Архівні відділи - VASHA-NAZVA.ARHIV.ORG.UA - (.GOV.UA*)
 • Профспілки - VASHA-NAZVA.PFS.ORG.UA
 • Фінансові управління VASHA-NAZVA.FU.ORG.UA - (.GOV.UA*)
 • Інші Організації - VASHA-NAZVA.ORG.UA

одноразовий платіж

Створення сайту 7 000 грн

Кошторис включає в себе створення офіційного веб-сайту з наповненням нашими спеціалістами. В подальшому є можливість додавання будь якої інформації на сайт самостійно. Цей кошторис також включає в себе технічну підтримку веб-сайта терміном 1 рік.

оплата кожного року

Підтримка сайту 4 500 грн/рік

Після закінчення терміну технічної підтримки веб-сайту (через рік після його запуску) кошторис на подальшу роботу вашого веб-сайту на нашому веб-сервері терміном 1 рік, буде коштувати 4500 грн.

Переваги для відвідувачів веб-сайту державної установи

 • Будь-який відвідувач отримає можливість доступу до офіційної інформації державної організації у будь-який час доби завдяки мережі Інтернет, а також веб-сайт дозволить дізнатися більше про організацію: особи, що керують, новини, режим роботи, контакти, документи, і багато іншого.
 • Офіційний веб-сайт державної організації є її віртуальним представництвом в Інтернет і повністю вирішує завдання відкритості інформації згідно закону "Про доступ до публічної інформації" органів влади і місцевого самоврядування прийнятого 9 травня 2011 г.

 

Переваги для адміністратору сайту

Публікація новин

Додавання документації

Завантаження фото та відео

Багато
іншого

«Модуль адміністрування» є простим в управлінні і доступний будь-якому співробітникові організації за допомогою виходу в мережу Інтернет. Доступ до «Модуля адміністрування» здійснюється через введення унікального логіна і пароля.

Просте управління інформацією на сайті з можливістю перегляду відео-уроків по роботі з модулем адміністрування: /yak-koristuvatis/

Вся інформація на веб-порталі захищена від злому сторонніми особами та зберігається один раз на добу (backup) на окремому веб-сервері, і може бути відновленна по Вашому запиту.

Навчаємо персонал роботі з «адміністративним модулем», а також забезпечуємо постійну технічну підтримку програми по телефону (в даному випадку фахівці нашої компанії зможуть оперативно відповісти на будь-які питання по роботі з веб-сайтом).

Безпека і захист Вашого сайту

Безпека та відновлення сайту

Доступ до адмін-частини веб-сайту захищено SSL-протоколом, що унеможливлює доступ до зміни будь яких даних, які є на веб-сайті, без знання паролю. Усі інші зміни щодо інформації на веб-сайті можуть здійснюватись тільки по протоколу sFTP, який захищено окремим паролем. Також інформація на порталі та його окремих частинах кожного дня зберігається (BACKUP) в хмарному сховищі та може бути відновлена по вимозі адміністратора веб-сайту міської ради.

Захист від злому

На всіх веб-сайтах застосовується сукупний захист інформації від злому з урахуванням самих розповсюдженних вразливостей згідно рейтингу OWASP, наприклад: некоректна аутентифікація та управління сеансами, захист від SQL-ін'єкцій, вставка інструкцій, міжсайтове виконання сценаріїв (XSS), підробка міжсайтових запитів (CSRF), використання компонентів з відомими вразливостями, небезпечні переадресування, інше.

Ми розробили 1184 веб-сайти організацій і освітніх закладів України

Останні приклади веб-сайтів організацій

***.org.ua
dmuvg.website.org.ua
***.org.ua
koropska.likarnja.org.ua
***.org.ua
krasne.likarnja.org.ua
***.org.ua
trb.kp.org.ua
***.org.ua
ladml.org.ua
***.org.ua
vsznn.miskrada.org.ua