Відповіді на технічні запитання

Поширені запитання, які стосуються технічних аспектів роботи сайту
Доброго вечора, як завантажити файли PDF (декларація про доходи) тому, як на відео показано створення посилання на файл у форматі "word", хотілось би завантажити "pdf" і чи можна завантажити папку з інформацією на сайт?? Дякую за розуміння.

Вітаємо!

PDF-файли завантажуються по тому ж принципу як і файли .doc.docx.xls тощо. Але спеціально для Вас ми записали відео завантаження файлу у форматі pdf: https://www.youtube.com/watch?v=Gaaph7lhgS0

Що стосується завантаження папок - папки завантажувати можна лише попередньо їх заархівувавши

Доброго дня! Підкажіть як висвітлити на сайті відео.

Ви маєте змогу вставляти на сторінку сайту відео з популярних відеохостингів: YoutubeVimeo, файлообмінника DropboxGoogleDrive та інших сервісів, які дозволяють інтегрувати свій контент методом видачі коду плеєра. Приклад роботи з Youtube Ви можете бачити в ролику, який інтегрований на сайт таким самим способом:

Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи можна зробити так, щоб при додаванні результатів сесій сільської ради на сайт, вони не архівами завантажували, а просто відкривалися прямо в браузері для зручного читання? Наперед дякую.

Доброго дня. Ви можете завантажувати документи в форматі pdf (абсолютна більшість сучасних браузерів вміють відображати такі документи) або будь-якому графічному растровому форматі (наприклад, jpg).

Крім того існує можливість оприлюднювати документи через Гугл-диск. Детальніше про це у відео:

Доброго дня. Чи можливо замінити герб та фон герба на сайті?

Так, можливо. Пункт меню "Герб і фон" (в деяких шаблонах "Дизайн") знаходиться в Меню адміністратора.

Змінився сільський голова, а також поштова адреса сільської ради. Як зробити зміни у розділі Контакти?

Адміністратори сайтів на всіх платформах мають можливість самостійно змінювати контактні дані: телефони, адресу електронної пошти, адресу, індекс, ім'я голови, графік роботи та інші важливі дані через розділ "Константи" (в деяких шаблонах "Інформація") Меню адміністратора

Коли після здачі веб-сайту на одній з ваших веб-платформ його можна буде знаходити через пошукову систему?

Після здачі веб-сайту він автоматично розблоковується для можливості індексації пошуковими роботами: Google, Yandex тощо.

Індексація пошуковими роботами відбувається впродовж 1-3-х тижнів, після чого Ваш сайт можна знаходити через пошукові системи.

Всі веб-сайти наших клієнтів оптимізовані для пошуку і по цільових запитах знаходяться на перших рядках видачі пошукових систем!

Я подав петицію, але вона є тільки в моєму "Особистому кабінеті". На сайті немає, чому? Дні відраховує, але ж ніхто не підпише, бо на сайті не відображається.

Здравствуйте.

Петиції модеруються адміністратором громади, лише після цього вони стають активними на сайті.
Ми бачимо, що петиції подані вами на даний момент не були активовані. Звертайтеся до керівництва вашої громади з цього приводу.

Як добавити фото для особистого сайту?

Дивіться навчальне відео на сторінці: http://rada.info/yak-koristuvatisya/, назва ролику "Додавання фотографії".

Як створити рядок, що біжить?

Вітаємо. Для створення на сайті біжучої стрічки Вам необхідно в режимі "Джерело" текстового редактора вставити слідуючий код:

<p><marquee style="
color: #D9470D;
font-size: 40px;
font-weight: bolder;
line-height: 150%;
text-shadow: #000000 0px 1px 1px;">
Проводиться опитування щодо назви молодіжного центру - HUB
</marquee></p>

Результат буде наступним:

Проводиться опитування щодо назви молодіжного центру - HUB