Пропозиція на розробку веб-сайту сільської ради

Запрошуємо до співпраці всіх голів сільських та селищних рад щодо створення публічного веб-сайту на базі веб-платформи Rada.org.ua та на окремому субдомені: VASHA-NAZVA.RADA.ORG.UA - (.GOV.UA*)

одноразова оплата

Створення сайту 2000 грн

Кошторис включає в себе створення офіційного веб-сайту з наповненням нашими спеціалістами. В подальшому є можливість додавання будь якої інформації на сайт самостійно. Цей кошторис також включає в себе технічну підтримку веб-сайта терміном 1 рік.

оплата кожен рік

Підтримка сайту 1500 грн/рік

Після закінчення терміну технічної підтримки веб-сайту (через рік після його запуску) кошторис на подальшу роботу вашого веб-сайту на нашому веб-сервері терміном 1 рік, буде коштувати 1500 грн.

Переваги для відвідувачів веб-сайту сільської ради

  • Будь-який відвідувач отримає можливість доступу до офіційної інформації щодо останніх рішень, прийнятих місцевою радою у будь-який час доби завдяки мережі Інтернет, а також веб-сайт дозволить дізнатися більше про органи місцевого самоврядування: особи, що керують, розклади сесій, інформація про склад ради, режим роботи, контакти, документи, і багато іншого.
  • Офіційний веб-сайт сільської ради є віртуальним представництвом органів самоврядування в Інтернет і повністю вирішує завдання відкритості інформації згідно закону "Про доступ до публічної інформації" органів влади і місцевого самоврядування прийнятого 9 травня 2011 г. завдяки можливості доступу до інформації по останніх рішеннях сільської ради будь-якому користувачеві Інтернет в будь-який слушний для нього час.

 

Переваги для адміністратору сайту

Публікація новин

Додавання документації

Завантаження фото та відео

Багато
іншого

  • «Модуль адміністрування» є простим в управлінні і доступний будь-якому співробітнику організації, що має вихід в мережу Інтернет. Доступ до «Модуля адміністрування» здійснюється через введення унікального логіна і пароля.
  • Просте управління інформацією на сайті з можливістю перегляду відео-уроків по роботі з модулем адміністрування: https://rada.org.ua/yak-koristuvatisya/
  • Вся інформація на веб-порталі захищена від злому сторонніми особами та зберігається один раз на добу (backup) на окремому веб-сервері, і може бути відновленна за Вашим запитом.
  • Навчаємо персонал роботі з «адміністративним модулем», а також забезпечуємо постійну технічну підтримку програми в телефонному режимі (в даному випадку фахівці нашої компанії зможуть оперативно відповісти на будь-які запитання по роботі з веб-сайтом).

Безпека і захист Вашого сайту

Безпека та відновлення сайту

Доступ до адмін-частини веб-сайту захищено SSL-протоколом, що унеможливлює доступ до зміни будь яких даних, які є на веб-сайті, без знання паролю. Усі інші зміни щодо інформації на веб-сайті можуть здійснюватись тільки по протоколу sFTP, який захищено окремим паролем. Також інформація на порталі та його окремих частинах кожного дня зберігається (BACKUP) в хмарному сховищі та може бути відновлена по вимозі адміністратора веб-сайту сільської ради.

Захист від злому

На всіх веб-сайтах застосовується сукупний захист інформації від злому з урахуванням самих розповсюдженних вразливостей згідно рейтингу OWASP, наприклад: некоректна аутентифікація та управління сеансами, захист від SQL-ін'єкцій, вставка інструкцій, міжсайтове виконання сценаріїв (XSS), підробка міжсайтових запитів (CSRF), використання компонентів з відомими вразливостями, небезпечні переадресування, інше.

Зареєструвати домен .GOV.UA

Надалі щоб Ваш сайт відповідав Законам України, ми пропонуємо допоміжний механізм реєстрації домену GOV.UA*.

Нами створено 0 веб-сайтів освітніх сайтів України

Приклади останніх сайтів на платформі Rada.org.ua

Osv.org.ua
kaniv.cprpp.org.ua
Osv.org.ua
kunka.osv.org.ua
Osv.org.ua
kyiv229.school.org.ua
Osv.org.ua
1tr.school.org.ua
Osv.org.ua
slobod.school.org.ua
Osv.org.ua
mankivka.dytsadok.org.ua

Інші приклади сайтів сільських рад можна побачити за посиланням: Веб-сайти сільських рад України.