Пропозиція на розробку веб-сайту сільської ради

Запрошуємо до співпраці всіх голів сільських та селищних рад щодо створення публічного веб-сайту на базі веб-платформи Rada.org.ua та на окремому субдомені: VASHA-NAZVA.RADA.ORG.UA - (.GOV.UA*)

одноразова оплата

Створення сайту 2000 грн

Кошторис включає в себе створення офіційного веб-сайту з наповненням нашими спеціалістами. В подальшому є можливість додавання будь якої інформації на сайт самостійно. Цей кошторис також включає в себе технічну підтримку веб-сайта терміном 1 рік.

оплата кожен рік

Підтримка сайту 1500 грн/рік

Після закінчення терміну технічної підтримки веб-сайту (через рік після його запуску) кошторис на подальшу роботу вашого веб-сайту на нашому веб-сервері терміном 1 рік, буде коштувати 1500 грн.

Переваги для відвідувачів веб-сайту сільської ради

  • Будь-який відвідувач отримає можливість доступу до офіційної інформації щодо останніх рішень, прийнятих місцевою радою у будь-який час доби завдяки мережі Інтернет, а також веб-сайт дозволить дізнатися більше про органи місцевого самоврядування: особи, що керують, розклади сесій, інформація про склад ради, режим роботи, контакти, документи, і багато іншого.
  • Офіційний веб-сайт сільської ради є віртуальним представництвом органів самоврядування в Інтернет і повністю вирішує завдання відкритості інформації згідно закону "Про доступ до публічної інформації" органів влади і місцевого самоврядування прийнятого 9 травня 2011 г. завдяки можливості доступу до інформації по останніх рішеннях сільської ради будь-якому користувачеві Інтернет в будь-який слушний для нього час.

 

Переваги для адміністратору сайту

Публікація новин

Додавання документації

Завантаження фото та відео

Багато
іншого

  • «Модуль адміністрування» є простим в управлінні і доступний будь-якому співробітнику організації, що має вихід в мережу Інтернет. Доступ до «Модуля адміністрування» здійснюється через введення унікального логіна і пароля.
  • Просте управління інформацією на сайті з можливістю перегляду відео-уроків по роботі з модулем адміністрування: https://rada.org.ua/yak-koristuvatisya/
  • Вся інформація на веб-порталі захищена від злому сторонніми особами та зберігається один раз на добу (backup) на окремому веб-сервері, і може бути відновленна за Вашим запитом.
  • Навчаємо персонал роботі з «адміністративним модулем», а також забезпечуємо постійну технічну підтримку програми в телефонному режимі (в даному випадку фахівці нашої компанії зможуть оперативно відповісти на будь-які запитання по роботі з веб-сайтом).

Безпека і захист Вашого сайту

Безпека та відновлення сайту

Доступ до адмін-частини веб-сайту захищено SSL-протоколом, що унеможливлює доступ до зміни будь яких даних, які є на веб-сайті, без знання паролю. Усі інші зміни щодо інформації на веб-сайті можуть здійснюватись тільки по протоколу sFTP, який захищено окремим паролем. Також інформація на порталі та його окремих частинах кожного дня зберігається (BACKUP) в хмарному сховищі та може бути відновлена по вимозі адміністратора веб-сайту сільської ради.

Захист від злому

На всіх веб-сайтах застосовується сукупний захист інформації від злому з урахуванням самих розповсюдженних вразливостей згідно рейтингу OWASP, наприклад: некоректна аутентифікація та управління сеансами, захист від SQL-ін'єкцій, вставка інструкцій, міжсайтове виконання сценаріїв (XSS), підробка міжсайтових запитів (CSRF), використання компонентів з відомими вразливостями, небезпечні переадресування, інше.

Зареєструвати домен .GOV.UA

Надалі щоб Ваш сайт відповідав Законам України, ми пропонуємо допоміжний механізм реєстрації домену GOV.UA*.

Нами створено 81 веб-сайт сільських рад України

Приклади останніх сайтів на платформі Rada.org.ua

Rada.org.ua
yabluneve-rada.gov.ua
Rada.org.ua
batyovo-rada.gov.ua
Rada.org.ua
gyrisk-rada.gov.ua
Rada.org.ua
dobrosyn.
Rada.org.ua
kuzemivka.rada.org.ua
Rada.org.ua
teresva.rada.org.ua

Інші приклади сайтів сільських рад можна побачити за посиланням: Веб-сайти сільських рад України.